اخبار موسسه تصویر شهر

ملت چهارمین پردیس پرمخاطب متری شش و نیم بود

Image

روز جمعه ششم اردیبهشت ماه پردیس سینمایی ملت میزبان 2298 نفر از شهروندان تهرانی بوده و از این میان 855 نفر به تماشای فیلم متری شش و نیم نشسته اند که پردیس ملت به عنوان چهارمین سینمای پرمخاطب این فیلم در تهران بوده است.

اکران رالی ایرانی2 در ملت برگزار شد

Image

مراسم اکران مردمی فیلم مسابقه "رالی ایرانی2" به کارگردانی آرش معیریان به نفع هموطنان سیل‌زده دوشنبه 2 اردیبهشت با حضور چهره‌های هنری، استقبال مردم و اهالی رسانه در پردیس ملت برگزار شد.

نگاهی به چهارمین جشنواره نقاشی ژکال

Image

تصویری از نخستین گام‌های هنرمندان فردا / در نمایشگاه چهارمین جشنواره دانشجویی ژکال که آثار بسیار متنوعی از نقاشان جوان ایران به نمایش درآمده است با حمایت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گالری پردیس ملت برپاست.

رونمایی از رالی ایرانی ۲ در ملت

Image

مراسم رونمایی از مجموعه «رالی ایرانی ۲» با هدف جمع آوری کمک برای هم وطنان عزیز در مناطق سیل‌زده کشور دوشنبه دوم اردیبهشت ماه ساعت 18 در دو سالن پردیس سینمایی ملت به صورت همزمان برگزار می‌شود.

فراخوان بی قرار تو اَم درجشنواره شهر

Image

به دنبال بروز حادثه سیل در اقصی نقاط کشور، هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر به فیلم‌های کوتاه موبایلی یا حرفه‌ای با عنوان «بی قرار تو اَم» جایزه ویژه اهدا می‌کند. شورای برگزاری جشنواره فیلم شهر به منظور ترویج ...