اخبار موسسه تصویر شهر

Image

ا اضافه شدن هفت سالن نمایش به پردیس سینمایی ملت که سال گذشته همزمان با آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همراه بود، در حال حاضر این امکان فراهم شده است که این سینمای 12 سالنه بتواند علاوه بر اکران فیلم های سینمایی، فیلم های گروه هنر و تجربه را نیز به جمع فیلم های نمایش دهنده خود اضافه کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر ، به همین منظور قرار است از روز سه شنبه دهم تیرماه اکران مستند «صحنه هایی از یک جدایی» در سئانس های 18:10 و 21:50 و فیلم «جایی برای فرشته ها نیست» در سئانس های 16:15 و 20:00 در پردیس سینمایی ملت آغاز شود.

مستند «صحنه هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه کنندگی وحید صداقت است که به زواياي پنهان فيلم «جدایی نادر از سیمین» مي پردازد و روايتي است از شكل گيري ايده و فيلمنامه و انتخاب بازيگران تا پايان فيلمبرداري و بازتاب هاي جهاني اين فيلم ، همراه با تصاويري از فيلم و پشت صحنه با روايت اصغر فرهادي و گفتگوهايي از مايك لي ، ژان كلود كرير و ابراهيم گلستان.

فیلم «جایی برای فرشته ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری و تهیه کنندگی محمد شکیبانیا و محسن شاه محمد میراب است و این فیلم درباره دختران تیم ملی «اسکیت هاکی» ایران و مشکلات پیچیده آنها در راه مسابقات آسیایی کره است.

در حال حاضر فیلم های «شنای پروانه»، «خوب، بدجلف 2، ارتش سری» و «جهان با من برقص» در پردیس سینمایی ملت در حال اکران است و علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت به صورت آنلاین از طریق سایت سینماتیکت و برای تهیه بلیت به صورت حضوری به گیشه سینما به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، روبروی بزرگراه کردستان مراجعه کنند.