اخبار موسسه تصویر شهر

با محوریت کمک به بیماران اوتیسم برگزار میشود؛
Image

کارگاه یک روزه تولید انیمیشن با عنوان «یک روز، یک انیمیشن» با محوریت کمک به بیماران اوتیسم در ایوان شمس برگزار می شود. کارگاه یک روزه تولید انیمیشن دو بعدی با مدیریت حمید سهرابی انیماتور برجسته ایرانی روز جمعه 5 آذرماه ...

کارگاه یک روزه تولید انیمیشن با عنوان «یک روز، یک انیمیشن» با محوریت کمک به بیماران اوتیسم در ایوان شمس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، کارگاه یک روزه تولید انیمیشن دو بعدی با مدیریت حمید سهرابی انیماتور برجسته ایرانی روز جمعه 5 آذرماه در باشگاه انیمیشن شهر برگزار می شود.

این کارگاه با محوریت آموزش و انتقال اطلاعات و دانش، شناسایی استعدادهای تازه در تولید انیمیشن، شناخت بیشتر بیماری اوتیسم و کمک و همراهی این بیماران برگزار می شود.

کارگاه انیمیشن "یک روز، یک انیمیشن" به صورت تعاملی برگزار شده است و قرار است در پایان همان روز، یک انیمیشن یک دقیقه ایِ دو بعدی با موضوع "کودکان مبتلا به اوتیسم" تولید و ارائه شود.

بنابراین گزارش، این کارگاه روز جمعه 5 آذر ماه از ساعت 9 الی 20 در سالن اشراق مجموعه ایوان شمس برپاست.

 علاقمندان برای شرکت در این کارگاه که به صورت آزاد و رایگان برگزار می شود، می توانند به سایت موسسه تصویر شهر به نشانی www.tasvireshahr.com مراجعه کرده و ثبت نام به عمل آورند و با در دست داشتن کد 6 رقمی ثبت نام در روزهای دوشنبه 24 آبان و اول آذرماه ساعت 18 به سالن ایوان شمس مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کنند.

ظرفیت شرکت کنندگان در این کارگاه محدود می باشد و اولویت با دوستانی است که تقدم تاریخی در ثبت نام داشته باشند.