پردیس ها

پردیس سینما گالری ملت
پردیس سینما گالری ملت
موسسه تصویر شهر
پردیس سینماگالری ملت ؛ دومین سینپلکس - پردیس سینما گالری ملت در سال ۱۳۸۷ با ۴ سالن به ظرفیت ۲۶۵ صندلی، یک سالن کوچک VIP با ظرفیت ۳۰ صندلی و در مجموع با ظرفیت 1085 صندلی افتتاح شد که با توجه به سازه منحصر به فرد، طراحی خاص و همچنین عدم وجود مراکز تجاری در این بنا و مجاورت با بوستان ملت یکی از مهمترین مراکز فرهنگی _ سینمایی کشور محسوب می‌شود. - مهمترین فعالیت در این بخش بازنگری کامل پردیس سینماگالری ملت به عنوان یکی از زیباترین و عریض ترین سازهای معماری و سینمایی شهر تهران بود که احداث پارکینگ به عنوان یک ایراد جدی برای این پردیس در اوایل سال جاری به عنوان یک ضرورت در دستور کار قرار گرفت که با پیگیری های این موسسه و با مساعدت شهردار محترم و معاون عمرانی وی مشکل ساخت آن برطرف شد.در تیرماه سال 1398 همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر پارکینگ این مجموعه با ظرفیت 700 واحد با حضور شهردار تهران و فودکورت آن در طبقه مثبت 2 با ظرفیت 800 نفر با حضور هنرمندان افتتاح شد. - در ادامه در خصوص توسعه و بازسازی این مجموعه که با همفکری کارشناسان خبره در حوزه ساخت سینما صورت گرفت امکان افزایش سالن ها و تعداد صندلی های موجود در دستور کار بعدی قرار گرفت که با این طرح شاهد تحولی چشمگیر در این مجموعه با افزایش 90درصدی تعداد صندلی و مخاطب در آن بودیم. - عملیات عمرانی پردیس سینمایی ملت که در سال 98 انجام شد، که با حضور شهردار تهران، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید. - افتتاح پارکینگ با ظرفیت 700 واحد - احداث 7 سالن نمایش جدید با ظرفیت 485 نفر - احداث سالن چند منظوره (سینما، تئاتر، موسیقی و همایش) با ظرفیت 237 نفر - بازنگری سالن های موجود و ارتقا تعداد صندلی های سالنهای بزرگ از 265 به 310 در هر کدام - احداث نمازخانه جدید - احداث گالری با نورپردازی حرفه ای - احداث فودکورت با ظرفیت 800 صندلی - احداث کافی شاپ در فضای داخلی و خارجی پردیس - اصلاح اماکن و بوفه های پذیرایی - احداث کافه کتاب - تعویض و تقویت هواساز (سرمایش و گرمایش) - تجهیز سینما به 180 دوربین مداربسته - تعویض کف پوشهای لابی­ ها 1 تا 4 - تعویض پرده­ های نمایش سالن ­های 1 تا 4 - به روز رسانی سیستم­ های نمایش به فرمت لیزری - نورپردازی داخلی فضاهای عمومی سینما - مرمت؛ بازسازی و تقویت سیستم هواساز (گرمایش و سرمایش) سینما - ایجاد خدمات رفاهی جهت تردد مراجعین با تخفیف ویژه از 50 تا 100 درصد با همکاری تاکسی اینترنتی - شش سالن نمایش، یک سالن همایش چند منظوره و همچنین فود کورت، کافی شاپ و پارکینگ با ظرفیت 700 واحد با حضور شهردار تهران، رییس سازمان سینمایی و مدیران شهرداری و ارشاد، هنرمندان و سینماگران افتتاح می‌شود. - پردیس سینمایی «ملت» با افتتاح سالن‌‌های جدید و نیز بازسازی شدن سالن‌های موجود، ظرفیت خود را به 1900 صندلی با تعداد متنوع از 50 تا 310 صندلی افزایش داد که همزمان با جشنواره فیلم فجر با میزبانی اهالی رسانه و هنرمندان به ناوگان اکران اضافه و به بهره برداری رسید.
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی  تماشا
پردیس سینمایی تماشا
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی تماشا، مجموعه ای فرهنگی ـ هنری واقع در منطقه ۱۸ شهر تهران است که در سال 1385 با حضور دکتر قالیباف و مدیران ارشد آن زمان این مجتمع افتتاح گردید. پردیس سینمایی تماشا مجهّز به سه سالن پخش فیلم با مجموع گنجایش ۸۰۰ نفر می باشد که در زمینی به مساحت 2500 مترمربع و با تازه ترین فناوری پخش فیلم و صدای دالبی احداث شده است. سالن 1 این مجموعه مجهز به سن نمایش و سیستم نورپردازی می باشد که علاوه بر نمایش فیلم می توان جهت برگزاری همایش ها، سیمنارها، اجرای تئاتر کودکان و برگزاری جشن مدارس بهره برداری کرد.
پردیس سینمایی  رازی
پردیس سینمایی رازی
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی رازی در سال 1387 با حضور شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر قالیباف این مجتمع در منطقه 11 شهرداری تهران افتتاح شد.- پردیس سینمایی رازی در حال حاضر دارای یک سالن اصلی به ظرفیت 160 نفر و یک سالن مجهز به سیستم دیجیتال به ظرفیت 60 نفر می باشد همچنین پردیس سینمایی رازی واقع در منطقه 11 مجهز به پارکینگ و در مجاورت بوستان رازی می باشد.
پردیس سینمایی راگا
پردیس سینمایی راگا
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی - تجاری راگادر سال 1390 با حضور شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر قالیباف این مجتمع در منطقه 20 شهرداری تهران افتتاح شد. این مجتمع تجاری - سینمایی در زمینی به وسعت 5000 متر مربع در نزدیکی بافت تجاری - مسکونی شهر ری به صورت چهار بر و با دسترسی های منحصر به فرد از طریق بزرگراه شهید آوینی و دسترسی محلی شهرری واقع شده است. که این مجمتع مشتمل بر 5 طبقه است. ظرفبت سالن های این سینما ، 147 ، 147 صندلی می باشد.