پردیس ها

پردیس سینما گالری ملت
پردیس سینما گالری ملت
موسسه تصویر شهر
پروژۀ مجموعۀ پردیس سینما گالری ملت در سال 1387 با حضور دکتر قالیباف شهردار وقت تهران در منطقه 3 شهرداری تهران افتتاح شد. این پردیس در زمینی به مساحت 6000 متر مربع در منتهی الیه جنوب غربی پارک ملت قرار دارد. این مجموعه از سمت شمال و شرق به محوطه پارک و از سمت جنوب به بزرگراه نیایش و از غرب به محوطه ورزشی انقلاب محدود می شود.پردیس سینمایی ملت با زیر بنای 1500 متر مربع شامل شامل 4سالن سینما هر کدام به ظرفیت های 266 نفر و یک سالن نمایش کوچک به ظرفیت 35 نفر است. که قرار است 8 سالن دیگر به این مجموعه اضافه شد که در حال حاضر مراحل آماده سازی را سپری می کند. تمامی سالن‌های این سینما مجهز به سیستم پخش دالبی دیجیتال می‌باشد. یکی از سالن های سینما دارای سن می‌باشد و امکان برگزاری همایش ها، میزگردها و کنسرت موسیقی را دارد. همچنین کلیه امکانات درون سالن‌های سینماها خود-اطفا و ضدحریق هستند.
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی  تماشا
پردیس سینمایی تماشا
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی تماشا، مجموعه ای فرهنگی ـ هنری واقع در منطقه ۱۸ شهر تهران است که در سال 1385 با حضور دکتر قالیباف و مدیران ارشد آن زمان این مجتمع افتتاح گردید. پردیس سینمایی تماشا مجهّز به سه سالن پخش فیلم با مجموع گنجایش ۸۰۰ نفر می باشد که در زمینی به مساحت 2500 مترمربع و با تازه ترین فناوری پخش فیلم و صدای دالبی احداث شده است. سالن 1 این مجموعه مجهز به سن نمایش و سیستم نورپردازی می باشد که علاوه بر نمایش فیلم می توان جهت برگزاری همایش ها، سیمنارها، اجرای تئاتر کودکان و برگزاری جشن مدارس بهره برداری کرد.
پردیس سینمایی  رازی
پردیس سینمایی رازی
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی رازی در سال 1387 با حضور شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر قالیباف این مجتمع در منطقه 11 شهرداری تهران افتتاح شد.- پردیس سینمایی رازی در حال حاضر دارای یک سالن اصلی به ظرفیت 160 نفر و یک سالن مجهز به سیستم دیجیتال به ظرفیت 60 نفر می باشد همچنین پردیس سینمایی رازی واقع در منطقه 11 مجهز به پارکینگ و در مجاورت بوستان رازی می باشد.
پردیس سینمایی راگا
پردیس سینمایی راگا
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی - تجاری راگادر سال 1390 با حضور شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر قالیباف این مجتمع در منطقه 20 شهرداری تهران افتتاح شد. این مجتمع تجاری - سینمایی در زمینی به وسعت 5000 متر مربع در نزدیکی بافت تجاری - مسکونی شهر ری به صورت چهار بر و با دسترسی های منحصر به فرد از طریق بزرگراه شهید آوینی و دسترسی محلی شهرری واقع شده است. که این مجمتع مشتمل بر 5 طبقه است. ظرفبت سالن های این سینما ، 147 ، 147 صندلی می باشد.