پردیس ها

پردیس سینما گالری ملت
پردیس سینما گالری ملت
موسسه تصویر شهر
پردیس سینماگالری ملت؛ دومین سینپلکس سینمایی کشور به لحاظ تعداد صندلی پردیس سینما گالری ملت در سال ۱۳۸۷ با ۴ سالن هر کدام به ظرفیت 265 صندلی، یک سالن کوچک VIP با ظرفیت ۳۰ صندلی و در مجموع با ظرفیت 1090 صندلی افتتاح شد که با توجه به سازه منحصر به فرد، طراحی خاص و همچنین عدم وجود مراکز تجاری در این بنا و مجاورت با بوستان ملت یکی از مهمترین مراکز فرهنگی _ سینمایی کشور محسوب می‌شود. در پی ضرورت توسعه و بازسازی پردیس سینمایی ملت به عنوان یکی از زیباترین و عریض ترین سازهای معماری و سینمایی شهر تهران، عملیات عمرانی آن در سال 98 انجام شد. ماحصل این بازسازی ها و توسعه منجر شد به: افتتاح پارکینگ با ظرفیت 700 واحد، احداث 7 سالن نمایش جدید با ظرفیت 485 نفر، احداث سالن چند منظوره (سینما، تئاتر، موسیقی و همایش) با ظرفیت 237 نفر، بازنگری سالن های موجود و ارتقا تعداد صندلی های سالنهای بزرگ از 265 به 310 در هر کدام، احداث نمازخانه جدید، احداث گالری با نورپردازی حرفه ای، احداث فودکورت با ظرفیت 800 صندلی، احداث کافی شاپ در فضای داخلی و خارجی پردیس، اصلاح اماکن و بوفه های پذیرایی، احداث کافه کتاب، تجهیز سینما به 180 دوربین مداربسته، تعویض کف پوشهای لابی های 1 تا 4، تعویض پرده های نمایش سالن های 1 تا 4، به روز رسانی سیستم های نمایش به فرمت لیزری، نورپردازی داخلی فضاهای عمومی سینما، تعویض، بازسازی و تقویت سیستم هواساز (گرمایش و سرمایش) سینما، ایجاد خدمات رفاهی جهت تردد مراجعین با تخفیف ویژه از 50 تا 100 درصد با همکاری تاکسی اینترنتی. افتتاح فودکورت و پارکینگ این مجموعه تیرماه 98 همزمان با آغاز هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر و افتتاح ۱۲ سالن جدید این سینما، 7 بهمن ماه 98 همزمان با آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دکتر حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدیران شهری و سینمایی، هنرمندان و اصحاب رسانه در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد. مهمترین فعالیت در این بخش بازنگری کامل پردیس سینماگالری ملت به عنوان یکی از زیباترین و عریض ترین سازهای معماری و سینمایی شهر تهران بود که احداث پارکینگ به عنوان یک ایراد جدی برای این پردیس در اوایل سال جاری به عنوان یک ضرورت در دستور کار قرار گرفت که با پیگیری های موسسه و با مساعدت شهردار محترم و معاون عمرانی ایشان مشکل ساخت آن مرتفع گردید. در ادامه در خصوص توسعه و بازسازی این مجموعه که با همفکری کارشناسان خبره در حوزه ساخت سینما صورت گرفت امکان افزایش سالنها و تعداد صندلی های موجود در دستور کار بعدی قرار گرفت که با این طرح شاهد تحولی چشمگیر در این مجموعه با افزایش 90 درصدی تعداد صندلی و مخاطب در آن بودیم.
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی  تماشا
پردیس سینمایی تماشا
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی تماشا، مجموعه ای فرهنگی هنری واقع در منطقه 18 شهرداری تهران است که در سال 1385 با حضور دکتر محمدباقر قالیباف شهردار وقت تهران افتتاح شد. پردیس سینمایی تماشا مجهّز به سه سالن پخش فیلم و اجرای نمایش، برنامه موسیقی، و برپایی مراسم با مجموع گنجایش 640 صندلی، اتاق های گریم، گالری عکس، بوفه، تالار پذیرایی، پارکینگ و فضای باز جهت برنامه های فرهنگی و هنری می باشد که در زمینی به مساحت 2500 مترمربع و با تازه ترین فناوری پخش فیلم و صدای دالبی احداث شده است. سالن 1 این مجموعه با گنجایش 320 صندلی مجهز به سن نمایش و سیستم نورپردازی می باشد که علاوه بر نمایش فیلم می توان جهت برگزاری همایش ها، سیمنارها، اجرای تئاتر کودکان و برگزاری جشن مدارس بهره برداری کرد. سالن 2 با گنجایش 161 صندلی و سالن 3 با گنجایش 159 صندلی است. در پی ضرورت توسعه و بازسازی پردیس تماشا در سال 1398 تمامی سالن های نمایش این مجموعه به ویدیو پروژکشن جدید مجهز و به سیستم لیزری ارتقا یافته و سیستم های دوربین مداربسته به منظور امنیت پردیس نصب گردید. این پردیس سینمایی از سال 1395 به عنوان پاتوق اصحاب رسانه در نظر گرفته شد.
پردیس سینمایی  رازی
پردیس سینمایی رازی
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی رازی در سال 1387 با حضور دکتر محمدباقر قالیباف شهردار وقت تهران در منطقه 11 شهرداری تهران افتتاح شد. این پردیس سینمایی در حال حاضر دارای دو سالن با مجموع گنجایش 220 صندلی است. سالن اصلی به ظرفیت 160 صندلی و یک سالن به ظرفیت 60 صندلی می باشد. پردیس سینمایی رازی مجهز به پارکینگ و در مجاورت بوستان رازی می باشد. در پی ضرورت توسعه و بازسازی پردیس رازی در سال 1398 ، سالن یک این مجموعه به سیستم پخش (E.cinema)لیزری تجهیز و سیستم های دوربین مداربسته به منظور امنیت پردیس نصب گردید.
پردیس سینمایی راگا
پردیس سینمایی راگا
موسسه تصویر شهر
پردیس سینمایی تجاری راگا در سال 1390 با حضور دکتر محمدباقر قالیباف شهردار وقت تهران در منطقه 20 شهرداری تهران و جنب فروشگاه شهروند افتتاح شد. این مجتمع تجاری- سینمایی در زمینی به وسعت 5000 متر مربع در نزدیکی بافت تجاری مسکونی شهر ری به صورت چهار بر و با دسترسی های منحصر به فرد از طریق بزرگراه شهید آوینی و دسترسی محلی شهرری واقع شده است. این مجتمع مشتمل بر 5 طبقه است. این پردیس سینمایی در حال حاضر دارای سه سالن با مجموع گنجایش 610 صندلی است که ظرفیت سالن یک 323 صندلی، سالن 2، 147 صندلی و سالن 3، 140 صندلی است. در پی ضرورت توسعه و بازسازی پردیس راگا در سال 1398 تمامی سالن های نمایش این مجموعه به ویدیو پروژکشن جدید مجهز و به سیستم لیزری ارتقا یافته و سیستم های دوربین مداربسته به منظور امنیت پردیس نصب گردید.