اخبار موسسه تصویر شهر

اعلام آثاربخش مسابقه محله جشنواره فیلم شهر

Image

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش «محله» هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر اعلام شد. از سوی شبنم قلی خانی ، هادی مقدم‌دوست و داریوش یاری، اعضای هیأت انتخاب بخش فیلم‌های محله، 20 اثر در این بخش انتخاب شد.

فروش 800 میلیونی خانه خوبان با اجرای بهرام رادان در گالری ملت

Image

مراسم اختتامیه و فروش آثار اساتید و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان خانه خوبان به نفع آسیب دیدگان سیل روز جمعه 31 خردادماه با اجرای بهرام رادان در گالری پردیس سینمایی ملت برگزار شد...

حراج خانه خوبان با اجرای رادان درملت

Image

حراج آثار هنرهای تجسمی «خانه خوبان» در حمایت از آسیب دیدگان سیل با اجرای بهرام رادان روز جمعه 31 خردادماه از ساعت 17 تا 19 در پردیس سینماگالری ملت برگزار می شود. نمایشگاه فروش آثار اساتید و پیشکسوتان هنرهای تجسمی...

خانه خوبان اجماع هنرمندان در حمایت از سیل زدگان

Image

در نمایشگاه خانه خوبان 127 اثر نقاشی، خوشنویسی، طراحی، مجسمه‌، کاریکاتور و... از ۸۴ هنرمند در گالری پردیس ملت به نمایش درآمده است که هر هنرمند بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از فروش آثار خود را به آسیب‌دیدگان سیل اهدا می‌کند.

سانس های ۲۲ به بعد راگا نیم‌بها شد

Image

سانس های آخر شب پردیس راگا در روزهای غیر تعطیل نیم بها شد علاقه مندان به سینما در شهر ری می‌توانند از این پس بلیت سانس های بعد از ساعت ۱۰ شب پردیس سینمایی راگا در روزهای غیر تعطیل را به صورت نیم‌بها تهیه کنند.